Ogłoszenia parafialne Niedziela Palmowa

1. Dziękujemy za bezinteresowną chęć do czynienia dobra i za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się i wsparli akcję Zajączka wielkanocnego. Zostało obdarowanych 31 dzieci.
    2. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych, którzy pomogli w sobotni poranek w sprzątaniu kościoła. Nowe kinkiety, które zostały założone w ubiegłym tygodniu to również dar rodziców dzieci komunijnych. Serdeczne Bóg Zapłać!
    3. Apostolstwo Modlitwy Różańcowej organizuje w sobotę 14 kwietnia pielgrzymkę do Kalisza i Charłupi. Koszt 40 zł. Zapisy w kancelarii lub zakrystii
    4. Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na ostatnie Gorzkie Żale, natomiast w Wielki Piątek ostatnią Drogę Krzyżową poprowadzą Siostry Urszulanki o godz. 14.30
    5. W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. O godz. 23.00 Godzina Święta i zakończenie adoracji
    6. Liturgię Meki Pańskiej w Wielki Piątek rozpoczniemy o godz. 18. 00. W tym dniu rozpoczyna się nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Zakończenie adoracji o godz. 21.00.
    7. W Wielką Sobotę święcenie pokarmów od 9.00 do 17.00. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 19.00 przed kościołem (prosimy przynieść świece)
    8. Siostry Urszulanki zapraszają w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę na Godzinę Czytań i Jutrznię o godz. 7.30 w kościele
    9. W Wielkanoc msza święta z procesją rezurekcyjną o godz. 6.00, a następnie msze św. o 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00 (nie będzie mszy św. o godz. 8.00)
    10. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do puszki z napisem „na kwiaty” która znajduje się pod chórem