Ogłoszenia parafialne IV Niedizela Wielkiego Postu

1.     Dziś na mszę św. o godz 18.00 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania, a także ich rodziców. Obecność na spotkaniu obowiązkowa. Informujemy, że Bierzmowanie odbędzie się 16 kwietnia podczas Eucharystii o godz. 18.00, udzieli go JE Ks. Bp Adam Lepa

2.     Członków Parafialnego Zespołu Synodalnego oraz wszystkich zainteresowanych pracami IV Synodu Archidiecezji Łódzkiej zapraszamy na spotkanie w Domu Parafialnym we wtorek 13 marca o godz. 19.00. Temat pierwszego spotkania: „Bez wiary nie można podobać się Bogu”

3.     Siostry Urszulanki serdecznie zapraszają na Spotkanie Koła Przyjaciół św. Urszuli, które odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 13 marca  o godz. 16.30

4.     Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na Misterium Męki Pańskiej ulicami Łodzi, które odbędzie się w piątek 16 marca o godz. 19.00. Rozpoczęcie nastąpi w parku im. Henryka Sienkiewicza, natomiast zakończenie na Placu Wolności.

5.     Duszpasterstwo Służby Zdrowia i Pracowników Pomocy Społecznej Archidiecezji Łódzkiej zaprasza na wielkopostny dzień skupienia w sobotę 17 marca o godz. 10.00 do kaplicy Św. Józefa przy kościele Ojców Jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60) oraz na rekolekcje dla osób starszych, chorych i ich opiekunów do parafii św. Faustyny w Łodzi (pl. Niepodległości 1). Rekolekcje będą głoszone o godz. 18.00 od 18 do 21 marca.

6.     Parafia św. Wojciecha w Łodzi zaprasza w niedzielę 18 marca 2018 r. na kolejne spotkanie z cyklu: „Idźcie i głoście – spotkania z ludźmi wiary”. O tym, że życie jest darem powie Teresa Kmieć, siostra zamordowanej podczas misji w Boliwii Heleny Kmieć. Wieczór z gościem rozpocznie się Eucharystią o godz. 18.00.

7.     Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Łódzkiej oraz wspólnota Macierzanek serdecznie zaprasza mamy z ich małymi dziećmi na wielkopostny dzień skupienia: „Zbawiona przez macierzyństwo”, który odbędzie się 21 marca 2018 r. o godz. 12.00 w kaplicy Św. Krzysztofa przy kościele Ojców Jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60). Naukę rekolekcyjną wygłosi dominikanin o. Tomasz Nowak

W minionym tygodniu zmarli

Ś.p. Anna Brożek        – l. 89 z    ul. Pięknej

Ś.p. Jolanta Świątek   – l. 67 z    ul. Felsztyńskiego