Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkiego Postu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Zapraszamy w każda niedzielę o 17.00 na Gorzkie Żale. W każdy piątek Droga Krzyżowa: o godz. 17.15 dla dzieci, o 18.30 dla młodzieży i dorosłych. 
  2. Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje wielkopostne, którym przewodniczy o. Wojciech Adamczewski (pasjonista). W poniedziałek, wtorek i środę msze św. o godz. 9.00 i 18.00. We wtorek zapraszamy chorych na godz. 9.00. Środa to dzień spowiedzi.
   Uczniów z klas IV-VII zapraszamy na godz. 10.30  w dniach 5-7 marca, a klasy I-III na godz. 9.00 w dniach 8-9 marca. Program rekolekcji wywieszony jest w gablotce
  3. Ofiary składane do skarbonki z napisem „Na kwiaty”, która znajduje się pod chórem przeznaczone są na dekorację Grobu Pańskiego. Bóg zapłać 
  4.  Z okazji zbliżających się świąt Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy sprawić radość dzieciom z rodzin, które potrzebują pomocy. Na bocznym ołtarzu znajduje się koszyczek z zajączkami a na nich wypisane imię i wiek dziecka, którym możemy zrobić niespodziankę na święta. Przygotowane paczki przynosimy do kościoła do niedzieli 18 marca. 
  5.  W niedzielę 11 marca na mszę św. o godz 18.00 zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania, a także ich rodziców. Obecność na spotkaniu obowiązkowa. Informujemy, że Bierzmowanie odbędzie się 16 kwietnia podczas Eucharystii o godz. 18.00, udzieli go JE Ks. Bp Adam Lepa
  6.  Kapelan Wojewódzkiego Ośrodka Duszpasterskiego Policji w Łodziks. ppor. Jacek Syjud zaprasza w poniedziałek 5 marca na godz. 9.00 do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na Teofilowie na Mszę św. w intencji Ojczyzny sprawowanej, z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, jak również w 78. rocznicę Zbrodni Katyńskiej, w intencji poległych i pomordowanych funkcjonariuszy Policji Państwowej II RPW oraz ofiar sowieckiego reżimu 
  7.  Dnia 13 marca 2013 roku, w godzinach wieczornych, świat poznał nowego papieża, którym został Ojciec Święty Franciszek. Od tego momentu nieprzerwanie trwamy na modlitwie za nowego następcę Św. Piotra. Z racji 5. rocznicy wyboru w niedzielę 11 marca o godz. 19.00 w Archikatedrze Łódzkiej odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w intencji Papieża, której przewodniczył będzie Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś Metropolita Łódzki

W minionym tygodniu zmarła

Ś.p. Elzbieta Nowacka– l. 64  z ul. Pięknej

„Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie..”

Ostatnio zmieniany niedziela, 04 marzec 2018 20:12

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy