Ogłoszenia parafialne II Niedziela Wielkiego Postu

1.   Zapraszamy o 17.00 na Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W każdy piątek Droga Krzyżowa: o godz. 17.15 dla dzieci, o 18.30 dla młodzieży i dorosłych.

2.   Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych rozpoczną się w przyszłą niedzielę 4 marca. W tym roku prowadzić je będzie o. Wojciech Adamczewski (pasjonista). W poniedziałek, wtorek i środę msze św. o godz. 9.00 i 18.00.

Uczniów z klas IV-VII zapraszamy na godz. 10.30 w dniach 5-7 marca, a klasy I-III na godz. 9.00 w dniach 8-9 marca. Program rekolekcji wywieszony jest w gablotce

3.   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

4.   Dziś zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom w Afryce

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych przypada w najbliższy czwartek 1 marca. Tego dnia w Archikatedrze Łódzkiej o godz. 18.00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Adama Lepy odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny i niezłomnych żołnierzy, którzy po zakończeniu II wojny światowej podjęli walkę o suwerenność i niepodległość naszej Ojczyzny.

Duszpasterstwo Służby Zdrowia Archidiecezji Łódzkiej zaprasza chorych i ich opiekunów na samolotową pielgrzymkę do Lourdes w dniach 19-23 września 2018 r. (Zapisy i dalsze informacje u ks. Juliusza Lasonia kapelana szpitala im. M. Kopernika w Łodzi, tel. 504 599 221)

W minionym tygodniu zmarli

Ś.p. Stanisława Rypalska– l. 100 z ul. Cieszyńskiej

„Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie..”