Ogłoszenia parafialne IV Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.    Zakończyliśmy „kolędę”. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli w swych domach (1324 rodzin – o 32 rodziny więcej niż w roku ubiegłym). Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy również księdzu Jerzemu za pomoc duszpasterską. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii lub kancelarii adresów osób na kolędę uzupełniającą.

2.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

3.    We piątek 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego zwane także świętem MB Gromnicznej. Msze św. z poświęceniem świec o 7.00; 9.00 i 18.00. W tym dniu w sposób szczególny pamiętajmy o osobach konsekrowanych (pismo abp Grzegorza Rysia).

4.    s.Gabriela dziękuje za ofiary złożone tydzień temu na misje Sióstr Dominikanek w wysokości 4216 zł.

5.    Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej, które odbędą się tradycyjnie w pierwszy weekend lutego, tj. 2-4 lutego 2018 r. W rekolekcjach mogą wziąć udział uczniowie klas trzecich gimnazjum i starsi. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego udziału do 30 stycznia drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 42 664 88 88. Początek rekolekcji w piątek (2 lutego) o godz. 17.30. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny.

W minionym tygodniu zmarli

 Ś.p. Jan Hebel – l. 81  z     ul. Pięknej

Ś.p.  Daniela Truskolas   – l. 90   z     ul. Obywatelskiej

 Ś.p. Włodzimierz Pawlata – l. 58  z   ul. Cieszyńskiej

 „Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy