Ogłoszenia parafialne III Niedziela zwykła

1.    Dziś po mszach św. przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć książkę „Z wysokich Andów”, której autorką jest s.Gabriela (dominikanka). Książka jest osobistym zbiorem doświadczeń misjonarki i w prosty sposób opisuje pracę misyjną w Boliwii. Dobrowolne ofiary złożone za książkę będą przeznaczone na cele misyjne Sióstr Dominikanek.

2.    Od stycznia spotkania dla bierzmowanych mają charakter spotkań w grupie i odbywają się w niedziele o godz. 16.30 w salce w Domu Parafialnym wg ustalonego wcześniej porządku

3.    Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą”. (Wj 15,6). Zachęcamy do modlitwy w intencji o jedność chrześcijan oraz wzięcia udziału w nabożeństwach, których program wywieszony jest w gablocie

4.    Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi zaprasza na rekolekcje dla młodzieży męskiej, które odbędą się tradycyjnie w pierwszy weekend lutego, tj. 2-4 lutego 2018 r. W rekolekcjach mogą wziąć udział uczniowie klas trzecich gimnazjum i starsi. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie swojego udziału do 30 stycznia drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 42 664 88 88. Początek rekolekcji w piątek (2 lutego) o godz. 17.30. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny.

5.    Spotkanie opłatkowe pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Łódzkiej na Jasną Górę odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2018 r. o godz. 18.00 w Kościele p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej (ul. Łąkowa 40). Po Mszy św. w intencji Ojczyzny będzie czas na życzenia, kolędowanie i poczęstunek w dolnym kościele.

W minionym tygodniu zmarły

Ś.p. Krystyna Pierzchałka – l. 72  z   ul. Nowe Sady

Ś.p.  Leokadia Wojtysiak   – l. 85   z ul. Cieszkowskiego

"Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..."