Ogłoszenia parafialne Święto Chrztu Pańskiego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Spotkanie opłatkowe Apostolstwa Modlitwy Różańcowej dziś o godz. 16.00
  2. Zapraszamy do udziału w koncercie „Betlejem w Łodzi”, jaki odbędzie się w Atlas Arenie 13 stycznia 2018 roku o godz. 18.00. Bilety na to wydarzenie są do nabycia na stronie www.betlejemwpolsce.pl
  3. „Święty Józef jest człowiekiem, któremu Bóg "powierzył straż nad swymi najcenniejszymi skarbami" - Św. Jan Paweł II. Trwa Nadzwyczajny Rok Świętego Józefa ustanowiony przez papieża Franciszka od 3 grudnia 2017r. do 6 stycznia 2019r. Na bocznej ścianie kościoła można zobaczyć wystawę prac najmłodszych uczestników RORAT' 2017, które były poświęcone św. Józefowi
  4. Siostry Urszulanki serdecznie zapraszają na Spotkanie Koła Przyjaciół św. Urszuli, które odbędzie się w najbliższy wtorek tj.  9-go stycznia o godz. 16.30.
  5. Duszpasterstwo Służby Zdrowia i Pomocy Społecznej zaprasza 13 stycznia o godz. 18.00 na spotkanie opłatkowe z udziałem Księdza Biskupa Adama Lepy do Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi (ul. Św. Stanisława Kostki 14).
  6. W niedzielę 14 stycznia bp Adam Lepa dokona wizytacji kanonicznej naszej parafii. Ks. biskup odprawi msze św. o godz. 9.30 i 11.00. Serdecznie zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy

W minionym tygodniu zmarł:

Ś.p. Henryk Kłys – l.87  zul. Pięknej

„Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie..”

Ostatnio zmieniany sobota, 06 styczeń 2018 20:16

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy