Ogłoszenia parafialne I Niedziela Adwentu

Ogłoszenia parafialne:

1.   Zachęcamy do nabywania świec Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece są w kilku rozmiarach i kosztują 5 lub 13 zł.

2.   Od jutra rozpoczynamy RORATY codziennie o godz. 7.00 (oprócz niedziel) Dzieci zapraszamy z lampionami w środy i piątki na godz. 18.00

3.   Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w piątek 8 grudnia. O godz. 18.00 dzieci będą miały poświęcenie medaliki, które rodzice zakupują we własnym zakresie.

4.   Dzieci z ERM przed kościołem rozprowadzają kartki świąteczne i dzieciątka.

5.   W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

6.   Rekolekcje adwentowe w naszej parafii rozpoczną się w najbliższy piątek . Poprowadzi je ks. Juliusz Lasoń – kapelan szpitala im. M.Kopernika. 8 i 9 grudnia zapraszamy na godz.9.00 lub 18.00. Spowiedź w sobotę od 8.30 i od 17.30 . Szczegółowy program wywieszony jest w gablotce.

7.   W przyszła niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.

W minionym tygodniu zmarli:

Ś.p. Tadeusz Małecki  – l. 87      z ul. Obywatelskiej

Ś.p. Andrzej Mrowicki  – l. 65     z ul. Pięknej

„Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”