Ogłoszenia parafialne Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1.   W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Już dziś zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach, które w dniach 8-10 grudnia poprowadzi ks. Juliusz Lasoń – kapelan szpitala Kopernika.

2.   Osoby, które chciałyby pomóc w roznoszeniu opłatków proszone są o kontakt z ks. proboszczem. Od dziś opłatki są dostępne w zakrystii, kancelarii lub na furcie u sióstr. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.

3.   Bóg zapłać za bezimienne ofiary w wysokości 500 oraz 800 zł

4.   Dziś rozpoczynamy akcję Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Dzięki funduszom zebranym w ubiegłych latach zorganizowano dożywianie dla dzieci, paczki świąteczne, wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Świece można nabyć na furcie u sióstr, w kancelarii lub zakrystii – małe są w cenie 5 zł, wszystkie pozostałe  po 13 zł (4 rodzaje do wyboru).

5.   Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego

6.   Spotkanie z kandydatami do bierzmowania dziś o godz. 18.00

7.  W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek udajemy się z komunią do chorych i prosimy zgłaszanie osób, które chciałyby skorzystać ze spowiedzi adwentowej.

W minionym tygodniu zmarł:

Ś.p. Czesław Ufnalski – l. 79 z ul. Obywatelskiej

„Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie..”

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 listopad 2017 19:58