Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela zwykła

1.   dziś o 17.30 nieszpory

2.   Dziś z racji IX Dnia Solidarności z kościołem Prześladowanym przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek

3.   W piątek, 17 listopada zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na kolejne spotkanie, które odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.
W niedzielę 18 listopada na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci komunijne będą miały poświęcone i rozdane książeczki-modlitewniki.

4.    W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić I Światowy Dzień Ubogich. Dziękujemy parafianom za zakupione produkty, które trafią do potrzebujących z naszej parafii. Prosimy o zgłaszanie adresów osób, które potrzebują naszego wsparcia

5.   W tym tygodniu został naprawiony rzutnik do wyświetlania tekstów pieśni, a na dachu kościoła zrobiono przegląd rynien. Gzymsy na froncie kościoła zostały zabezpieczone przed gołębiami.

6.   Za tydzień taca „gospodarcza”

7.   Siostry urszulanki SJK serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu formacyjnym we wtorek 14 listopada br o godz. 16.30 w Grocie Solnej.

8.   Komunikaty kurialne

W minionym tygodniu zmarli:

Ś.p. Elżbieta Perlińska – l. 65 z ul. Cieszyńskiej

Ś.p. Mieczysław Korkosiński – l. 86 z ul. Pięknej

Ś.p. Jadwiga Sobczak – l. 78            z ul. Pięknej

„Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”