Ogłoszenia parafialne XXX Niedziela Zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne:

1.    W środę 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych (msze św. o 8.00; 9.30; 11.00 i 18.00). 2 listopada  Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny (msze św. o 7.00 i 18.00). O 17.30 Nieszpory za zmarłych podczas których modlić się  będziemy za zmarłych wymienionych w wypominkach jednorazowych. Na wypominki przyjmujemy w kancelarii.

2.    Z Dniem Zadusznym związana jest możliwość zyskania odpustu zupełnego i ofiarowania go za zmarłych. Odpust ten można zyskać począwszy od popołudnia 1 listopada i przez cały dzień następny (2 listopada) pod warunkiem odbycia sakramentalnej spowiedzi, udziału we Mszy św. i Komunii św. oraz odmówienia modlitw: Wierzę w Boga, Ojcze nasz, i dowolnej modlitwy według intencji Ojca Świętego (np. Zdrowaś Maryjo). Odpust ten można uzyskać także w dniach 1-8 listopada pod następującymi warunkami: nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych

3.    Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi informuje, że tradycyjna zbiórka ofiar na potrzeby uczelni na cmentarzach naszej Archidiecezji będzie przeprowadzona w dniach 29 października oraz 31 października i 1 listopada. W imieniu kleryków i ks. rektora składamy serdeczne „Bóg zapłać” 

4.    W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

5.    Kandydatów do bierzmowania zapraszamy za tydzień w niedzielę 5 listopada na godz. 18.00. Jest to ostateczny termin wpisywania się na listę.

 W minionym tygodniu zmarli:

Ś.p. Stefan Łobacz – l. 93             z ul. Piasta

Ś.p. Marian Dąbrowski – l. 70      z ul. Janiny

 „Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy