Ogłoszenia parafialne XXIX Niedziela zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne:

1.   Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o 17.15.

2.   Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej modlitwy za zmarłych. W kancelarii przyjmujemy na „wypominki” roczne i jednorazowe.  1 listopada msze św. będą odprawiane o 8.00; 9.30; 11.00 i 18.00, a w Dzień Zaduszny o 7.00 i 18.00

3.   Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem „Idźcie i głoście”

W minionym tygodniu zmarła:

Ś.p. Kazimiera Kowalska – l. 83   z ul. Felsztyńskiego

 „Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie..”

 

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej

1.      Noc Świętych w Archikatedrze Łódzkiej odbędzie się we wtorek 31 października o godz. 19.15. Do udziału w Nocy Świętych zaproszeni są kapłani, osoby życia konsekrowanego, katecheci, młodzież oraz wszyscy wierni.

2.      Parafia św. Wojciecha w Łodzi (Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, ul. Rzgowska 242) zaprasza na cykl comiesięcznych spotkań „Idźcie i głoście – spotkania z ludźmi wiary”. Najbliższe spotkanie, rozpoczynające comiesięczny cykl, odbędzie się dzisiaj (22 października) o godz. 18.00.  Gościem spotkania będzie Bartek Krakowiak – bloger, który na pieszo pokonał dystans z Warszawy do Medjugorie

3.      Łódzki Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy organizuje 28 października o godz. 10.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego kolejną – jedenastą już – konferencję. W tegorocznej edycji motywem wiodącym jest: „Polska w nauczaniu św. Jana Pawła II”. Patronat honorowy przyjął Ksiądz Biskup Marek Marczak Administrator Archidiecezji Łódzkiej oraz Minister Kultury Dziedzictwa Narodowego, wicepremier prof. Piotr Gliński. Oprócz wykładu Księdza Biskupa Adama Lepy wysłuchamy wystąpień ks. prof. Pawła Bortkiewicza, prof. Michała Seweryńskiego oraz prof. Krystyny Czuby. Szczegółowy program niebawem zamieścimy na naszym portalu www.katolickie.media.pl

 

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy