Ogłoszenia parafialne XX Niedziela Zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Msza św. za zmarłych w tym miesiącu zostanie odprawiona w najbliższy piątek 25 sierpnia o godz. 18.00.
  2. W sobotą 26 sierpnia przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o 7.00 i 18.00
  3. 92. Łódzka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, jak co roku, wyruszy 21 sierpnia (czyli jutro) z Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiej. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest – „JESTEŚMY ŻYWĄ KORONĄ MARYI”. Wspierajmy pielgrzymów naszymi modlitwami
  4. W gablotce znajdziemy informacje o pielgrzymce do Medjugorie oraz o rekrutacji do Studium Organistowskiego
  5. W nawiązaniu do wiadomości jakie napływają z miejscowości zniszczonych przez nawałnice, Caritas Polska zwraca się z apelem do wszystkich Polaków, prosząc o wsparcie dla dotkniętych skutkami nawałnic. Zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku nawałnic zostanie zorganizowana przed kościołami w niedzielę 27 sierpnia
  6. Prasa katolicka

W minionym tygodniu zmarła:

Ś.p. Sabina Barczyńska  – l. 88  z ul. Obywatelskiej

 „Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie..”

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy