Ogłoszenia parafialne

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. We wtorek 27 czerwca przypada święto Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podczas mszy św. o godz. 18.00 ks. infułat Józef Fijałkowski poświęci ikonę Matki Bożej, która będzie nam towarzyszyć podczas Nowenny odmawianej w każdąśrodę o godz. 17.45. Ikona jest wiernąkopią (wykonaną w skali 1:1) obrazu znajdującego się w Rzymie w kościele Ojców Redemptorystów przy Via Merulana . Nowennę do MBN Pomocy 45 lat temu (18 października 1972 r.) wprowadził w naszej parafii ówczesny proboszcz (administrator) czyli ks. Fijałkowski. Zapraszamy serdecznie na wtorkową uroczystość oraz do składania pod chórem podziękowań i próśb, które będą odczytywane na środowej nowennie do Matki Bożej   
  2. W czwartek 29 czerwca przypada UroczystośćŚwiętych Apostołów Piotra i Pawła. W Archikatedrze Łódzkiej o godz. 12.00 odprawiona zostanie Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza Biskupa Marka Marczaka Administratora Archidiecezji Łódzkiej w intencji Ojca Świętego Franciszka. Ofiary zebrane w tym dniu na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W naszym kościele Msze św. o 7.00 i 18.00. 
  3. W piątek ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30 
  4. W lipcu i sierpniu nie będzie mszy św. o godz. 12.30
  5. Pielgrzymka słuchaczy Radia Maryja na Jasną Góręodbędzie się 9 lipca. Zapisy z wpłatami w czwartki po różańcu lub telefonicznie u Pani Barbary (szczegóły w gablotce). Przyjmujemy ofiarę pieniężną na „Różę dla Matki Bożej”
  6. Są jeszcze wolne miejsca na 14-dniową pielgrzymkę w sierpniu.
  7. Polecamy prasę katolicką

W minionym tygodniu zmarli:

Ś.p. Halina Szczygielska– l. 90  z ul. Pięknej

Ś.p. Leszek Czarnecki  – l. 64  z ul. Obywatelskiej

  „Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”

Ostatnio zmieniany niedziela, 25 czerwiec 2017 20:51

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy