Ogłoszenia parafialne Uroczystość Najświętszej Trójcy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.   Dziś ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na budowę nowych świątyń w naszej archidiecezji. Za tydzień taca „gospodarcza”, natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek wpierająca wolontariat misyjny oraz działalność charytatywną Pallotyńskiej Fundacji Salvatti w Rwandzie.

2.   W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Msze św. o 8.00; o 10.00 suma z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy. Bezpośrednio po jej zakończeniu msza św. i ostatnia o godz. 18.00. Prosimy mieszkańców o udekorowanie trasy, a kierowców o takie ustawienie pojazdów, aby nie utrudniały przejścia. Zapraszamy wszystkie dziewczynki pragnące sypać kwiatki na procesji Bożego Ciała na krótkie spotkanie organizacyjne w poniedziałek 12 czerwca na godz. 17.00. Mężczyzn prosimy o pomoc w ustawieniu ołtarza polowego (w środę o 17.00) oraz o zaangażowanie podczas procesji

3.   W oktawie Bożego Ciała o godz. 17.30 codziennie śpiewane Nieszpory oraz procesja eucharystyczna

4.   Zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie we wtorek 13 czerwca. Po mszy świętej podczas procesji z figurką Matki Bożej odmówimy różaniec.

5.   W przyszła niedzielę 18 czerwca o godz. 12.30 msza św. jubileuszowa w 25 rocznicę święceń ks. proboszcza

6.   Do tygodników Idziemy, Niedziela i Gość Niedzielny dołączone są śpiewniki na procesję Bożego Ciała. Zachęcamy do nabycia.

7.   Są jeszcze wolne miejsca na 14-dniową pielgrzymkę w sierpniu. Więcej informacji znajduje się w gablotce

W minionym tygodniu zmarł:

 Ś.p. Janusz Soliński  – l.82  z  ul. Pięknej

  „Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie..”

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy