Ogłoszenia parafialne Wniebowstąpienie Pańskie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.   Zapraszamy na nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego odmawianą podczas nabożeństw majowych i czerwcowych o godz. 17.30

2.   W przyszłą niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego będziemy obchodzić Święto Dziękczynienia. Po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na kontynuację budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

3.   Odpust w naszej parafii już jutro - 29 maja (poniedziałek). Zapraszamy na uroczystą mszę św. o godz. 18.00. Mszy św. będzie przewodniczyć i homilię wygłosi ks. prof. dr hab. Grzegorz Leszczyński – wikariusz sądowy Trybunału Metropolitalnego Łódzkiego. Litanię do Matki Bożej odmówimy po mszy św. – przed procesją (nie będzie nabożeństwa majowego). W szczególny sposób zapraszamy do udziału w procesji dzieci pierwszokomunijne.

4.   W tym tygodniu: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

5.   księża neoprezbiterzy łódzkiej archidiecezji odprawią w naszym kościele mszę świętą prymicyjną w sobotę 3 czerwca o godz. 7.00. Serdecznie zapraszamy. Po mszy błogosławieństwo prymicyjne, a po nim nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP

6.   Dziękujemy p. Stanisławowi, który w tym tygodniu zamontował na strychu kościoła mechanizm umożliwiający opuszczanie żyrandoli w dół, dzięki czemu wymiana żarówek będzie możliwa bez wchodzenia na drabinę. Dziękujemy również p. Kazimierzowi za wykonanie pojemnej szafy na dekoracje, obrusy i szaty liturgiczne. To może mało widoczne, ale potrzebne inwestycje

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

 Ś.p. Janusz Antoszczyk  – l.87  z  ul. Pięknej

 Ś.p.  Marian Buksiński – l.81  z  ul. Obywatelskiej

„Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy