Ogłoszenia parafialne VI Niedziela Wielkanocna

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.   Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30

2.   Dziś Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W „Białym Tygodniu” zapraszamy dzieci z rodzicami do uczestnictwa w mszach o godz. 18.00. W sobotę 27 maja udamy się z pielgrzymką na Jasną Górę. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych.

3.   W piątek 26 maja obchodzimy Dzień Matki. W tym dniu rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego

4.   Odpust w naszej parafii przypada 29 maja (poniedziałek). Zapraszamy na uroczystą mszę św. o godz. 18.00. Mszy św. będzie przewodniczyć i homilię wygłosi ks. prof. dr hab. Grzegorz Leszczyński – wikariusz sądowy Trybunału Metropolitalnego Łódzkiego, a prywatnie: poeta, muzyk, wokalista, trębacz, pianista

5.   Prasa katolicka

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy