Ogłoszenia parafialne V Niedziela Wielkanocna

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.    Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Codziennie o 17.30 (również w niedziele i święta)

2.    Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się Uroczystość Komunii Rocznicowej. Do Pierwszej Komunii Świętej dzieci z naszej parafii przystąpią 21 maja podczas mszy o 11.00 i 12.30. Przypominamy rodzicom, że próby rozpoczynają się od jutra wg ustalonego wcześniej harmonogramu

3.    Za tydzień taca „gospodarcza”. W tym tygodniu częściowo została wymieniona instalacja elektryczna na strychu kościoła

4.    Odpust w naszej parafii przypada 29 maja (poniedziałek). Już dziś zapraszamy na uroczystą mszę św. o godz. 18.00

5.    Siostry Urszulanki zapraszają do wzięcia udziału w pielgrzymce do Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach k. Poznania, w sobotę 20 maja br. Koszt pielgrzymki wraz z obiadem  - 60 zł. Zapisy w Grocie Solnej od poniedziałku do soboty w godzinach od 16.00 - 19.00. 

6.    Wspólnota Chemin-Neuf zaprasza młodych w wieku 16-30 lat na weekend uwielbienia.  Odbędzie się on 20-21 maja w domu wspólnoty przy ul. Jaracza 11. Punktem kulminacyjnym będzie wieczór uwielbienia w kościele Zesłania Ducha Świętego przy Placu Wolności. Więcej szczegółów na plakacie i ulotkach.

7.    Prasa katolicka

W minionym tygodniu zmarła:

Ś.p.  Krystyna Wojtas   – l.86  z ul. Obywatelskiej 

 Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy