Ogłoszenia parafialne IV Niedziela wielkanocna

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

1.   Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Codziennie o 17.30 (również w niedziele i święta)

2.   W najbliższy wtorek 9 maja o godz. 18.00 bp Ireneusz Pękalski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Spowiedź w poniedziałek o 18.30

3.   Jutro tzn 8 maja uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski

4.   W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się Uroczystość Komunii Rocznicowej. Dzieci zapraszamy na próbę w sobotę 13 maja o godz. 8.00 i po próbie spowiedź tych dzieci. Rodziców zapraszamy do pomocy w przygotowaniu świątyni w sobotę o godz. 9.00.

5.   Do Pierwszej Komunii Świętej dzieci z naszej parafii przystąpią 21 maja podczas mszy o 11.00 i 12.30.

6.   W sobotę 13 maja obchodzimy święto Matki Bożej Fatimskiej. Po mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do uczestnictwa w procesji z figurką Matki Bożej. Nie będzie w tym dniu nabożeństwa majowego o 17.30 (litanię odśpiewamy podczas procesji). Prosimy o zabranie świec. Nabożeństwa Fatimskie z procesją odbywać się będą każdego 13-go dnia miesiąca (do października). W tym roku przypada 100 rocznica objawień. Z tej okazji można zobaczyć wystawę prac dzieci ukazującą spotkania pastuszków z Maryją.

7.   Siostry Urszulanki zapraszają do wzięcia udziału w pielgrzymce do Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach k. Poznania, w sobotę 20 maja br. Koszt pielgrzymki wraz z obiadem  - 60 zł. Zapisy w Grocie Solnej od poniedziałku do soboty w godzinach od 16.00 - 19.00. 

8.   Prasa katolicka

W minionym tygodniu zmarła:

Ś.p.  Henryka Michalak   – l.82  z ul. Rejtana 

 Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy