Ogłoszenia parafialne II Niedziela Adwentu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia
  1. Zapraszamy na RORATY codziennie o godz. 7.00 (oprócz niedziel), Dzieci zapraszamy z lampionami w środy i piątki na godz. 18.00.
  2. W czwartek 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Msze Święte o godz.7.00; 9.00 i 18.00 . W południe od godz. 12.00 do 13.00 w Godzinie Łaski dla całego świata nasza świątynia będzie otwarta i zaprasza na modlitwę. 
  3. W naszej parafii w dniach 9-11 grudnia (piątek-niedziela) odbędą się rekolekcje adwentowe z Matką Słowa z Kibeho. Przeprowadzi je ks. Roman Rusinek, pallotyn, były wieloletni misjonarz w Rwandzie – autor czterech książek o tematyce misyjnej i duchowy opiekun Adopcji Serca. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych niezwykłych rekolekcjach.  Msze św. z naukę o godz. 9.00 i 18.00. Spowiedź adwentowa w sobotę.
  4. Dzisiejsza niedziela jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Modlimy się w intencji naszych braci i sióstr, zwłaszcza z krajów dawnego Związku Sowieckiego. Po każdej Mszy Świętej można ich wesprzeć materialnie, wrzucając ofiary do puszek. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej.
  5. Świece Caritas można nabyć na furcie , w kancelarii lub zakrystii – „małe” są w cenie 5 zł, „duże” - 13 zł.
  6. Na bocznym ołtarzu znajduje się koszyczek z serduszkami, a na nich są wypisane imiona i wiek dzieci, którym można sprawić radość przygotowując dla nich świąteczną paczkę. Paczki przynosimy do 18 grudnia.
  7. Dziś po mszy świętej dzieci z ERM będą rozprowadzać kartki i świeczniki świąteczne oraz gipsowe figurki Dzieciątka.
  8. Zapraszamy dziś na nieszpory o godz. 17.30, a po mszy wieczorowej spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  9. W najbliższy piątek i sobotę w „Biedronce” przy ul. Obywatelskiej Caritas organizuje zbiórkę produktów dla potrzebujących.
  10. W piątek, 9.12.2016r. na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy dzieci komunijne, którym poświęcimy medaliki zakupione przez rodziców.

W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

   Ś.p.  Marianna Kaczmarek  – l. 86z ul. Obywatelskiej 

   „Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie..”

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 grudzień 2016 20:08

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy