Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła

1.   Zapraszamy dziś o 17.30 na nieszpory

2.   Dziś przeżywamy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Pokój dla Iraku”. Przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek.

3.   Na stoliku z gazetami są przygotowane obrazki z Modlitwą do Jezusa naszego Króla i Pana oraz książeczka pt” Jezus moim królem”. Dobrowolne ofiary prosimy składać do skarbonki z napisem „Za Gazety”.

4.   Za tydzień taca gospodarcza. Czeka nas w przyszłym roku duża inwestycja czyli termoizolacja kościoła. Prosimy parafian o pomoc w znalezieniu wykonawców specjalizujących się w tym temacie.

5.   Siostry Urszulanki zapraszają na dzień skupienia z elementami rozeznawania swojej drogi życia. Odbędzie się on w dniach 25-26 listopada przy ul. Czerwonej 6. Szczegóły w gablotce.

6.   Kolejne spotkanie Rodziców dzieci komunijnych odbędzie się w piątek 18 listopada 2016r. w kościele. W niedzielę 20 listopada na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci będą miały poświęcone książeczki komunijne i uroczyście wręczone

7.   Za dwa tygodnie, w pierwszą niedzielę adwentu zostaną poświęcone opłatki, i dopiero wtedy będą dostępne w kancelarii, zakrystii lub na furcie u sióstr.