Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne:

  1. dziś o 17.30 śpiewane nieszpory
  2. w przyszłą niedzielę spotkanie z kandydatami do bierzmowania
  3. w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić VIII Dzień Solidarności z kościołem Prześladowanym pod hasłem „Pokój dla Iraku”. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do puszek.
  4. Siostry Urszulanki serdecznie zapraszają na Spotkanie Koła Przyjaciół św. Urszuli, które odbędzie się w najbliższy wtorek tj. 8-go listopada o godz. 16.30.Konferencję przygotowującą do jubileuszowego aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana wygłosi ks. Paweł Bogusz, prefekt łódzkiego seminarium. (Grota Solna czynna od poniedziałku do piątku od 11-19)
  5. w piątek 11 listopada przypada 98 rocznica Odzyskania Niepodległości. Msze św. w intencji naszej Ojczyzny o godz. 7.00 i 18.00
  6. Zachęcamy do lektury prasy: w Tygodniku „Idziemy” – warto przeczytać „Kościół o kremacji”, a w „Niedzieli” – „O tych, którzy mają odwagę czyli o małżeństwie na co dzień”. Na stoliku z gazetami są przygotowane obrazki z Modlitwą do Jezusa naszego Króla i Pana. Dobrowolne ofiary prosimy składać do skarbonki z napisem „Za Gazety”. Za tydzień w ramach przygotowań do Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana będziemy rozprowadzać książeczkę pt” Jezus moim królem”.
  7. Zapraszamy do wspólnej modlitwy: w poniedziałki po mszy o 18.00 – nowenna do św. Urszuli ;  w środy Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy o 17.45; w czwartki adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00, o 17.30 różaniec; w piątki Koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.30

W minionym tygodniu zmarli:

Ś.p.  Jarosław Modrzycki – l. 45 z ul. Obywatelskiej

Ś.p.  Ryszarda Jakóbiak – l. 76 z ul. Rejtana

 „wieczny odpoczynek racz im dać Panie..”

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy