Ogłoszenia - 22 czerwca - XII Niedziela Zwykła

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne:

1.    We wtorek UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA. 

Na nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30 zakończymy rok szkolny  i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i rodziców do wspólnego dziękczynienia Bogu za otrzymane łaski i będziemy prosić o opiekę na czas wakacji. Przed nabożeństwem możliwość spowiedzi.

2.    W piątek UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA.  Msze św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.00.  Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie Aktu wynagrodzenia Najśw. Sercu Pana Jezusa. Na zakończenie nabożeństwa błogosławieństwo dzieci. Ze względu na uroczystość, można spożywać pokarmy mięsne.      W piątek przypada dzień imienin naszego Ks. Abpa Seniora Władysława Ziółka,  a w sobotę Ks. Bpa Ireneusza Pękalskiego.

3.    Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski z dniem 01 lipca oddelegowuje ks. Marka  Kołosowskiego do pracy w Kanadzie a ks. Proboszcza Ryszarda Szmista do pracy w  Archikatedrze Łódzkiej. Dziękując Panu Bogu za Ich posługę w naszej parafii i wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem,  pożegnamy ich w najbliższą niedzielę 29 czerwca na mszy św. o godz. 11.00 

 

 

4.    W sobotę WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚW. MARYI PANNY.

 

5.    W następną niedzielę przypada UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

6.    W związku z wakacjami, informujemy, że w lipcu i sierpniu – w naszym kościele będą msze św. celebrowane: w niedzielę o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00,  natomiast w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.

 

7.    Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

 

8.  W minionym tygodniu odeszli  do wieczności:

         Ś.p. Alicja Mirowska - l. 61 - z ul. Piasta

         Ś.p. Sławomir Iwanek - l. 63 - z ul. Felsztyńskiego

         Ś.p. Adam Sażała - l. 60 - z ul. Piasta 

                                                                                                „Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie..”

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 22 czerwiec 2014 08:09

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy