Ogłoszenia - 19 czerwca - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (zdjęcia, video)

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne:

1. Dzisiaj Świętujemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Msze św. o godz. 8.00, o 10.00 suma z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy, po której msza św. a ostatnia msza o godz. 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.   2. Przez całą oktawę Bożego Ciała na nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30 będzie procesja eucharystyczna. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.

ZDJĘCIA:

on.fb.me/1lCh7EX

 

 

 

 

3. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

 

4. PO PROCESJI:

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim obecnym Gościom i Parafianom za udział w procesji i modlitewne skupienie. Szczególną wdzięczność kieruję do osób, które tworzyły i upiększały ołtarze – wszystkim Siostrom Urszulankom, Apostolstwu Modlitwy Różańcowej, Radzie Parafialnej, ministrantom i młodzieży.

Dziękuję ks. Markowi za celebrę Mszy św. i wygłoszone Słowo Boże, ks. Andrzejowi, Asyście parafialnej, Siostrze Zakrystiance, Siostrze Organistce, chórowi, scholi, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom pierwszokomunijnym i wszystkim zgromadzonym - za świadectwo wiary i miłości do Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Dziękuję tym osobom, które dla Pana Jezusa przyozdobili swoje domy i mieszkania. Niech dobry Bóg hojnie Wam wynagrodzi i błogosławi.

Dziś mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. i nie wystarczy sam udział w procesji. Za chwilę w kościele będzie sprawowana msza św. a wieczorem o godz. 18.00 - zapraszamy.

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 19 czerwiec 2014 18:29

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy