Ogłoszenia - 15 czerwca 2014 - Niedziela Trójcy Przenajświętszej

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Napisane przez  | Dział:: Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne:

We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8.00, o 10.00 suma z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy, po której msza św. a ostatnia o godz. 18.00. Tradycyjnie w procesji biorą udział dzieci pierwszokomunijne. Serdeczna prośba do mężczyzn o pomoc w ustawieniu ołtarzy, a kierowców o takie ustawienie swoich samochodów, aby można przejść z procesją. Wszystkich Parafian prosimy o udekorowanie okien, domów i ulic, aby w ten sposób okazać swoją wiarę w obecność Boga wśród nas. 

 

1. Dzisiaj o godz.17.15 nabożeństwo czerwcowe  a codziennie o godz. 17.30

    Dzisiaj składamy ofiary na tacę zwaną „gospodarczą”. Bóg zapłać.

 

2. We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8.00, o 10.00 suma z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy, po której msza św. a ostatnia o godz. 18.00. Tradycyjnie w procesji biorą udział dzieci pierwszokomunijne. Serdeczna prośba do mężczyzn o pomoc w ustawieniu ołtarzy, a kierowców o takie ustawienie swoich samochodów, aby można przejść z procesją. Wszystkich Parafian prosimy o udekorowanie okien, domów i ulic, aby w ten sposób okazać swoją wiarę w obecność Boga wśród nas.

 

Ołtarz I przy ul. Rejtana przygotowuje AMR,

ołtarz II na ul. Pięknej przygotowuje Rada Parafialna,

ołtarz III na ul. Cieszkowskiego ministranci i młodzież i IV

ołtarz na placu kościelnym – Siostry Urszulanki.

 

3. Przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc w zorganizowaniu wakacji dla dzieci ze świetlicy prowadzonej przez nasze Siostry Urszulanki. Za ofiary serdecznie dziękują podopieczni świetlicy oraz ich opiekunowie.

 

4. Ponieważ zbliżają się wakacje, czas wielkich podróży i urlopów, więc nie czekając do dnia św. Krzysztofa, w następną niedzielę po każdej mszy św. specjalne błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, które prosimy ustawiać na podwórzu przed klasztorem i w pobliżu kościoła.

 

 5. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny. 

 

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 15 czerwiec 2014 08:25

Nasza Archidiecezja

Archidiecezja


Seminarium

Nasze media

Niedziela


Idziemy