Ogłoszenia - 30 maja 20013 - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

(1 głos)

Ogłoszenia parafialne:

1. Dzisiaj Świętujemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Msze św. o godz. 8.00,

10.00 - suma z procesją eucharystyczną do 4 ołtarzy, po której msza św., a ostatnia msza o godz. 18.00.

Można zyskać odpust zupełny z racji Roku Wiary.

Nabożeństwo majowe o godz.17.15.

2. W najbliższą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie. Bóg zapłać za każdy ofiarowany grosz.

3. Przez całą oktawę Bożego Ciała na nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30 będzie procesja eucharystyczna. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.

4. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny, Idziemy

5. PO PROCESJI:

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim obecnym Gościom i Parafianom za udział w procesji i modlitewne skupienie.

Szczególną wdzięczność kieruję do osób, które tworzyły i upiększały ołtarze – wszystkim Siostrom Urszulankom, Apostolstwu Modlitwy Różańcowej, Radzie Parafialnej, ministrantom i młodzieży.

Dziękuję ks. Mirosławowi Wiśniewskiemu za celebrę Mszy św. i wygłoszone Słowo Boże,

ks. Mariuszowi, ks. Markowi, Asyście parafialnej, Siostrze Zakrystiance, Siostrze Organistce, chórowi, scholi, dzieciom sypiącym kwiaty, dzieciom pierwszokomunijnym i wszystkim zgromadzonym

- za świadectwo wiary i miłości do Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Dziękuję tym osobom, które dla Pana Jezusa przyozdobiły swoje domy i mieszkania.

Niech dobry Bóg hojnie Wam wynagrodzi i błogosławi.

Przypomnę, że dziś mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. i nie wystarczy sam udział w procesji.

Za chwilę w kościele będzie sprawowana msza św. a wieczorem o godz. 18.00 - zapraszamy.

Ostatnio zmieniany czwartek, 30 maj 2013 10:21