Ogłoszenia - 12 maja 2013 - Wniebowstąpienie Pańskie

(1 głos)

/ VII   NIEDZIELA    WIELKANOCNA /

Ogłoszenia parafialne

1.     "PRZENAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT TO SŁOŃCE NASZEGO ŻYCIA"- zapisała w testamencie św. Urszula Ledóchowska. Niech ta nowo pomalowana świątynia, wybudowana przez naszą Patronkę, przypomina wszystkim prawdę, że tutaj czeka na nas Jezus, SŁOŃCE NASZEGO ŻYCIA!

Malowanie wraz z zabezpieczeniem ścian zmieściło się w kwocie 28000 zł.

W następną niedzielę składamy ofiary na tacę „gospodarczą” aby pokryć koszty. Bóg zapłać.

2. Serdecznie dziękujemy pewnej osobie za sprzęt multimedialny do naszego kościoła – projektor, transmiter sygnału audio-video przesyłający obraz po sieci wifi, laptop, oraz oprogramowanie do wyświetlania pieśni liturgicznych. Za ten wspaniały dar Bóg zapłać.

3. W poniedziałek 13.V. - Najświętszej Maryi Panny Fatimskie. Zapraszamy na specjalne nabożeństwo fatimskie na godz. 17.30. Bóg zapłać osobie, która ufundowała figurę Fatimskiej Pani.

4. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek w Domu Parafialnym o 18.30

5. Z racji 10 rocznicy kanonizacji naszej Patronki św. Urszuli, wyruszy w sobotę 18 maja o godz. 6.00 autobusowa Pielgrzymka do Pniew.

6. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, - kończy się okres Komunii Wielkanocnej, do której - pod grzechem ciężkim- zobowiązuje nas przykazanie kościelne.

7. Dom Samotnej Matki w Łodzi organizuje zbiórkę pieluszek i kaszek dla swoich najmłodszych podopiecznych. Chętnych prosimy o przyniesienie zakupionych produktów do naszego kościoła.

8.  Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny i Mały Gość.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p. Zofia Gołębiowska – l. 91 - z ul. Obywatelskiej

Ś.p. Witold Łuczak – l. 47 - z ul. Piasta

Ś.p. Mieczysław Sobczak – l. 66 - z ul. Pięknej

Ś.p. Tadeusz Mastalerz – l. 75 – z ul. Felsztyńskiego

„Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie….”

Ostatnio zmieniany sobota, 11 maj 2013 10:12