Ogłoszenia - 5 maja 2013 - VI Niedziela Wielkanocna

(1 głos)

Ogłoszenia parafialne:

1.     Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej Mszy św. a po południu o godz.17.15 nabożeństwo majowe.

2.     W poniedziałek św. Apostołów Filipa i Jakuba, rozpoczynamy Dni Modlitw o Urodzaje a kończymy w środę 8 maja w Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika – Głównego Patrona Polski.

3.     Katecheza dla dorosłych we czwartek o godz. 18.30 w Domu Parafialnym.

4.     W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego.

5.     W sobotę o godz. 9.00 nabożeństwo pokutne dla dzieci, które w najbliższą niedzielę przystąpią do I Komunii św. w czasie Mszy św. o godz. 9.30 i o godz.11.00

6.     W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7.    Nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15.

8.     Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

9.  W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

Ś.P. Irena Wojciechowska – l. 85 - z ul. Cieszkowskiego

„Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie….”

Ostatnio zmieniany sobota, 04 maj 2013 07:51